- DELL

Цена
€142 80 / 279 29 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" (39.62 cm) |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester, leather |
| Други | Water-resistant anti-scratch interior |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Bags |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 1.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Раница |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 15 |
| Материал | Рециклиран Полиестер (R-PET) |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 2 |
| Обем (L) | 20 L |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 1.50кг |
Раница Dell EcoLoop Premier Backpack 15 PE1520P
Носете лаптопа и necessities си в стил, като същевременно намалявате отпечатъка си върху околната среда. Тази раница е изработена от рециклирани материали и разполага с подплатено отделение за лаптопи до 15 инча.
Ключови Предимства
- Екологичен дизайн — Изработена от рециклиран полиестер (R-PET) в подкрепа на устойчивостта.
- Защита на лаптопа — Специално подплатено отделение за повечето 15-инчови лаптопи.
- Комфортно носене — Подплатени презрамки и гръб за цялодневен комфорт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Раница |
| Максимален размер на лаптоп | 15 inch |
| Материал | Рециклиран Полиестер (R-PET) |
| Цвят | Черен |
| Водоустойчива | Да |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Обем | 20 L |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Раница Dell EcoLoop Premier Backpack 15 PE1520P
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












